LED Philips LD6190-26W - stropní povrchové svítidlo 26W, 2000lm, prům 194mm
Kód: 372132
LED LD6190 26W
Skladem
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Designové, povrchové LED svítidlo s novým výkonným čipem LED COB Philips 26W má světelný výkon 2000lm. Svítidlo dodáváme v bílé barvě s černým chladičem. Jednoduchá instalace pomocí 3 šroubů, připojení přívodního kabelu na svorkovnici.
Technická data:
  • Materiál svítidla - lakovaná ocel, hliníkový chladič černé barvy, napájení 230V, příkon 26W, světelný tok 2000lm, barva světla - bílá neutrální, vlnová délka světla 4000K, typ čipu LED COB Philips Fortimo 26W, rozměry svítidla - průměr 194mm, délka 190mm.