Vše skladem, dodání do 24 hodin, doprava nad 2500Kč ZDARMA.

GSM bezpečnostní ocelová schránka s klávesnicí a displejem pro uložení až 16 klíčů - GSM digital box na klíče 16

Kód: 475024
30 238 Kč 24 990,08 Kč bez DPH
Centrální sklad doručení 7-10 dní
Můžeme doručit do:
29.7.2024

GSM bezpečnostní ocelová schránka s klávesnicí a displejem pro uložení klíčů vhodná pro krátkodobé pronajímání pokojů, bytů a domů. Schránka vám zajistí odběr a zpětné uložení klíčů, RFID karet, přívěsků či jiných malých příslušenství, aniž je zapotřebí Vaší přítomnosti či jakékoli jiné osoby přímo v místě Vašeho domu, bytu, pokoje nebo firmy.

V exponované dny může výroba trvat tři týdny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stručný popis:

Bezkontaktní a bezpečné předávání klíčů
Samoobslužné boxy pro Vaše klienty nebo zaměstnance
Kovové boxy trezorového typu
Naše boxy a systém přizpůsobíme pro různé segmenty. Rádi vám sestavíme individuální nabídku šitou na míru Vašim potřebám.
Profesionální nádherný design
ocelové boxy se samostatně ovládanými přihrádkami
Dostupnost 24hodin denně/7 dní v týdnu
Programování na dálku pomoci SMS nebo API rozhraní. Naše API lze využít kdykoliv a vytvořit si třeba vlastní aplikaci sobě na míru nebo zaintegrovat do stávajícího vlastního řešení.
Přihrádky slouží pro ukládání klíčů, RFID karet či jiných menších předmětů
Obsahuje klávesnici a displej 4x20 znaků
Ovládání boxů lze realizovat 3 způsoby:
Otevření - 6-místným kódem, prozvoněním, pomocí SMS
Umí otevírat nejen samostatné přihrádky, ale i vstupní dveře
Pro služební účely lze otevřít postupně všechny boxy do několika vteřin postupným otevíráním jednotlivých přihrádek (např. pro úklid jednotlivých pokojů)
K základnímu boxu s klávesnici a displeje lze přidávat další boxy bez klávesnice a displeje až do celkového počtu 98 samostatných přihrádek.
Nabízíme i realizaci větších rozměrů jednotlivých přihrádek či sestavu více boxů na zakázku

Podrobnější popis

SMS příkazy pro GSM KeyBox není nutné psát ručně, ale je možné ho propojit s Android nebo webovou aplikaci, kde můžete příkazy pouze "naklikat" a aplikace pošle SMS za Vás. Zároveň si můžete zobrazit historii veškeré manipulace se zařízením.

GSM KeyBox je možné také ovládat pomocí tzv. API rozhraní, které umožňuje získat aktuální stav paměti zařízení přes internet a také posílat některé SMS příkazy, jako např. nastavení otvíracího kódu na konkrétní box, nebo tento box rovnou otevřít. To se hodí pro integraci s různými rezervačními systémy nebo kdekoliv, kde je potřeba ovládání boxů automatizovat.

Díky veřejné dokumentaci (odkaz) může naše API využít kdokoliv a vytvořit si třeba vlastní aplikaci sobě na míru nebo zaintegrovat do stávajícího vlastního řešení.

Jedná se o bezkontaktní výdej a příjem klíčů, karet, autoklíčů apod. Nedochází tedy k přímému výdeji nebo příjmu mezi dvěma lidmi, což je velkou výhodou zvláště v této době ohrožení koronavirem. Jednotlivé boxy lze ovládat pomoci prozvonění nebo kódem na klávesnici. Lze zadat několik druhu kódu například unikátní kód pro každého zákazníka či společný kód pro personál, který může otevírat buď jednotlivé boxy nebo všechny boxy najednou! Rovněž tak lze ovládat jednotlivé boxy pomoci SMS.

Na displeji se zobrazuje i název pensionu či hotelu, který si může každý majitel nastavit podle svých potřeb a dále veškeré informace potřebné pro účastníky.

Tyto předměty jsou umístěny v jednotlivých uzamčených přihrádkách, takže nehrozí vybrání všech klíčů a tím i vykradení pensionu či jiného objektu, což se už v několika případech stalo. Funguje tedy automaticky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Velkou výhodou našeho zařízení je, že si můžete dané předměty vyzvednout v kteroukoli denní či noční hodinu, kterýkoli den v týdnu. Tím výrazně šetříte čas, peníze a nervy. Doposud se tato činnost řešila přímým předáním klíčů majitelem, nebo pověřenou osobou, což přináší dosti problémů nejen pro hosta, ale i majitele či pověřenou osobu.

Takže, pokud budete chtít předat někomu klíč, jednoduše jej umístíte do příslušné přihrádky (lze je samozřejmě i očíslovat) a dotyčná osoba si jej může kdykoli vyzvednout a pak jej tam zase vrátit. V případě modulové řady SE600 (obsahuje navíc klávesnici a displej) automaticky dostanete SMS o odebrání či navrácení klíče (či jiného předmětu) z GSM Boxu na klíče. Samotný box je realizovaný z 1,5 mm ocelové konstrukce, jejichž přední dvířka jsou členěna do jednotlivých přihrádek a řízená elektronikou, která je umístěna v levé části boxu. Jednotlivé přihrádky na pravé straně boxu se otevírají na základě elektrického impulsu a dojde k jejich automatickému otevření pomoci vestavěné pružiny. Systém je stavebnicový a tudíž lze na jednu řídící jednotku připojit až 40 jednotlivých přihrádek.

Jak to funguje?

Velmi jednoduše. Dálkově se nastaví tel. číslo hosta nebo kód na příslušnou schránku s klíčem daného pokoje, který si objednal. Poté se hostovi (návštěvníkovi) odešle SMS s číslem SIM karty umístěné v GSM Boxu na klíče. Pak je host schopen si danou věc vyzvednout třeba i ve 3 hodiny ráno a to tak, že pouze zavolá na tel. číslo GSM Boxu na klíče nebo zadá příslušný kód a otevře se mu automaticky přihrádka s jeho správným klíčem. Při otevření přihrádky dostává majitel nebo administrátor automaticky SMS, který box byl právě otevřen. Rovněž tak se tato informace přenáší i na server, který ve spolupráci s automatickými programy s rezervačními a recepčními systémy, což zaručuje plnou kompatibilitu, tudíž náš výrobek je plně začleněn to těchto systémů. GSM Box na klíče umí nejen otevírat jednotlivé přihrádky s klíči či jinými předměty, ale i otevřít vstupní dveře do objektu. Po ukončení jeho pobytu se pak jeho číslo vymaže, takže pak již daný host nemá možnost se do daného zařízení (bytu) dostat. Majitel tedy ušetří jak peníze, tak i čas, neboť nemusí jezdit do penziónu nebo bytu, jenom proto, aby předal klíče či karty. Systém je velmi rychlý na změnu parametrů a zároveň pohodlný.

 

Výhody našeho řešení:

Přístup k předávným věcem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
Neomezený čas vyzvednutí a navrácení věcí
Může sloužit jako poštovní schránka pro malé předměty
Lze dodávat GSM Boxy na klíče se 6, 8 a 16 boxy. Lze přidávat i další GSM Boxy na klíče až do celkového počtu 100 přihrádek.
Propracovaný systém ukládání či vyzvednutí poskytuje vysokou bezpečnost
Provoz z napájecího napětí 15V/3A nebo 15V/5A
GSM mail boxy v této sestavě jsou k dispozici kdykoli i bez přítomnosti jakékoli osoby
Všechny parametry lze spravovat dálkově bez fyzického přístupu k zařízení
K jedné přihrádce lze dálkově přiřadit až 4 tel. čísla pomocí SMS. Stejně tak je i mazat a nastavit nová čísla.
Otevření přihrádky pouhým prozvoněním nebo klávesnici (u řady SE600)
Dálková změna PIN kodu
Informační SMS o stavu zařízení
Automatický kontrola systému, tzv. Watchdog
Přehrání firmwaru přes USB konektor
Funguje na všechny mobilní operátory v celém světě
Kdykoli si dálkově zkontrolovat tel. čísla, jenž jsou nastavená pro jednotlivé přihrádky

 

Záložní baterie: volitelné

Provoz pouze na baterii: volitelné

Barva: světlé šedá (v černém provedení příplatek 1 000 Kč bez DPH)

Snadná instalace

Kde lze využít tento GSM Box na klíče?

Tento box je vhodný především pro penziony či menší hotely, nebo prostě tam, kde není celý den obsluha a je zapotřebí někomu předat klíče či RFID karty (přívěsky), nebo jakékoli jiné malé předměty a dále například pro majitelé bytů a jejich pronájmu, průmyslové společnosti a úřady, obce a úřady, policie, pošta, záchranné služby, lékárny, banky, autosalony, půjčovny automobilů, energetické společnosti, realitní společnosti, hotely a ubytovny, nemocnice, školy, bezpečnostní společnosti, taxi společnosti, dopravní společnosti, pečovatelské domovy a pečovatelské služby atd.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: