AUTO Voltmetr 8-30V-AG361 - automobilový voltmetr do autozapalovače 12V
Kód: 360133
AUTO VOLTMETR 8 30V
Skladem
Možnosti doručení
AUTO VOLTMER 8-30V-AG361 je určen k instalacím do vozů s palubním napětí 12V a 24V. Kontroluje stav akumulátoru a správnost dobíjení alternátoru.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Auto Voltmetr do auta s rozsahem měření 8-30V. Stačí jej zastrčit do zapalovače automobilu a zjistit nabití akumulátoru nebo dobíjecí napětí alternátoru při zapnutém motoru. AUTO VOLTMER je určen k instalacím 12V a 24V.
Technická data:
Měřicí rozsah: DC 8 V – 30 V ± 1,2 %
Přesnost měření 0,1 V
Rozměry 73×40×40mm