Nejste přihlášen

Registrovat
SLEVA

Nákupní košík

Žádné položky
Celková cena: 0 Kč
|
Kategorie:
Poslední kapka
Zavolejte nám 777 338 228, poradíme Vám!

Soubory ke stažení:

>manuály a návody této sekce
>manuály a návody všechny
>celý katalog zboží
>koncový ceník zboží

>všeobecné obchodní podmínky
>zpracování osobních údajů
>formulář k vrácení zboží


Vyhledávání:
 

Výprodej:
 
DS Technik 5m LED pásku s izolací v cívce, krytí IP67, nap. 12V, 96W, 10800lm, EXTRA VYSOKÝ SVIT 1090 Kč>
NYLIGHT 15W podhledové svítidlo bílé, pevné s matným krytem, 1200lm 290 Kč>
NYLIGHT Stropní vestavné podhledové svítidlo 7W, hliníkové, bílé, pevné s matným krytem, 500lm, svit bílá 199 Kč>
DS Technik 3,4W LED žárovka 60SMD, 240lm, barva svitu neutrální 39 Kč>
HikVision TURBO HD,DOME venkovní kamera,2MP 1219 Kč>
O kapku lepší firma

ČESKÉSTAVBY.cz

Lyže Fischer


Velkoobchod


VELKOOBCHOD
Velkoobchodní podmínky

Naše společnost dstechnik.cz s.r.o. je převážně zaměřena na velkoobchodní prodej zboží a to jak prodejnám, tak i montážním firmám s velkým i malým objemem objednávek. Z důvodu širokého záběru druhu zboží poskytujeme na různé zboží různých značek jinou velkoobchodní slevu a to podle podmínek našich dodavatelů. Jako například firmy PROTECO – pohony bran, IBFM - kování, JABLOTRON – zabezpečovací a regulační technika, HIKVISION – kamerové systémy, LURECOM – LED žárovky a svítidla, GSM a GPS moduly, domovní alarmy a další elektronika, ORNO – vestavěné zásuvky, regulační a řídící elektronika, KAPPA – dálkové řízení domácnosti a bezdrátové zvonky, PHANTOM -  centrálního zamykání, couvací parkovací radary, LEGENDFORT – autoalarmy a dálkové ovládání, CELTEC – špionážní kamery, inspekční kamery a speciální elektronika, CARSPA – měniče napětí a záložní zdroje, COMMAX – domovní telefony a videotelefony, ENIKA – dálkové ovládání, ICP SOLAR JUTA – solární panely, KRINER – zemní vruty, MEANWELL – napájecí zdroje, PARADOX – zabezpečovací technika a dalších značek – viz ZNAČKY.


První krok pro udělení obchodní slevy je aby jste se zaregistrovali v našem internetovém obchodě a poté nám napsali e-mail na info@dstechnik.cz o vaší registraci (nezapomeňte nám napsat vaše IČO pod kterým jste provedl registraci. My vám nastavíme základní slevu, kde není nutné dodržovat minimální odběry za rok nebo množstevní podmínky. Po tomto nastavení a vašem opětovném přihlášení na náš web www.dstechnik.cz  se Vám budou zobrazovat ceny zboží již ve vaší obchodní skupině. V případě, že budete jednorázově nebo dlouhodobě objednávat určité zboží z našeho sortimentu, napište nám e-mail a my Vám obratem napíšeme aktuální zvýhodněnou velkoobchodní cenu, která bude platná buď pro jednorázový odběr nebo dlouhodobě dle Vašeho požadavku.

Nezapomeňte, že v případě odběru většího počtu zboží a udělení speciální obchodní slevy cenu dopravy vypočítáváme podle ceníku dopravní společnosti jako nadrozměr. To znamená, balík nad 40kg a nebo alespoň jeden rozměr balíku delší jak 200cm.

Další slevy pro montážní techniky, obchodní a servisní firmy a velkoobchody můžeme nastavit dle limitu odebraného množství zboží jednorázově a nebo dlouhodobému věrnostnímu nákupu.SLEVY PRO NAŠE PERTNERY:

Základní sleva 3-6% bez limitu a hodnoty objednávky

Obchodní sleva: jednorázový nákup za min. 20.000Kč + DPH, nebo celkový nákup za 12 měsíců v hodnotě 20.000Kč bez DPH. V případě dovršení této hodnoty vás budeme automaticky informovat o přesunutí vaší firmy do lepší obchodní skupiny, pokud ne můžete nám napsat e-mail a my vše zkontrolujeme.

Distribuční sleva: se udílí zákazníkovi, který odebral za posledních 12 měsíců zboží za min. 100.000Kč bez DPH a nebo ji udělujeme při jednorázové objednávce většího počtu kusů. Výše slevy je různá dle množství a také dle typu objednaného zboží.

Velkoobchodní sleva: je určena pro dlouhodobé zákazníky, specialisty, montážní firmy pohonů bran, výrobce vrat, vjezdových bran, Elektro instalační firmy a specializované prodejny.  

Registraci (ŽL nebo výpis z OR, plátce DPH) můžete zaslat na náš e-mail info@dstechnik.cz. Zásilky na Slovensko:

Zasíláme i na Slovensko: Na Slovensko zasíláme zboží bez poplatků za převod měny (máme účet na Slovensku v EURECH) a snížili jsme cenu dopravy na 9,2 EURO za balíček do 10 kg, 10,5 EURO za 20 kg balíček, 15,3 EURO za 30 kg balíček a 25 EURO za balíček do 50 kg. Doběrečné neúčtujeme, protože zboží na Slovensko posíláme pouze po zaplacení předfaktury. Předfakturu vystavíme atomaticky po vytvoření objednávky na našem obchodě a zašleme ji na vaší e-mailovou adresu. Zboží na předfaktuře uvádíme v Eurech dle denního kurzu ČNB. Při zaslání potvrzení plátce DPH, neúčtujeme DPH. Fakturu zasíláme dle přání společně se zbožím a nebo elektronicky na váš e-mail. V objednávce uvádějte vaší e-mailovou adresu na kterou Vám zašleme potvrzení objednávky, předfakturu, případně fakturu, vyskladnění a odeslání zboží včetně čísla balíčku pro dohledání. 

Zásilky do zahraničí:

Do jiných zemí Evropy zasíláme zboží také, ale až po zaplacení předfaktury. Z důvodu vyšších nákladů na přepravné účtujeme min. poštovné 350Kč + DPH. Proto do zahraničí vyřizujeme pouze objednávky nad 2.000Kč. Vždy uvádějte vaší e-mailovou adresu na kterou Vám zašleme potvrzení objednávky, vyskladnění a případně předfakturu. Potvrzení objednávky je pouze informace o uskutečnění a přijmutí objednávky. Není však oficiálním dokumentem o uskutečnění obchodu. Tento dokument (fakturu) dostáváte současně s doručeným zbožím. Děkujeme za pochopení.|

     © 2004 - 2022 DS technik, Marten & Louis, spol. s r.o. https://www.marten-louis.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz f1d934d3ffd11e3047f76fd1d35915b2
Podmínky Zpracování osobních údajů.