SLEVY JARO 2016 - zobraz leták
*** ------
h_right_http.gif, 1 kB
*

Přihlašovací jméno:
Heslo:


  Na hlavní stranu
O nás
Registrace
Nápověda
Značky
Kontakt

Katalog produktů:
 
>AUTODOPLŇKY
>ALARMY
>KAMEROVÉ SYSTÉMY
>DOMOVNÍ TELEFONY
>ELEKTRONIKA
>POHONY BRAN
>KOVÁNÍ
>NÁŘADÍ, SVÍTILNY
>VSTUPNÍ SYSTÉMY
>ŠPIONÁŽNÍ TECHNIKA
>METEOSTANICE, TEPLOMĚRY, BUDÍKY
>AKU, ZDROJE, NABÍJEČKY
>MĚNIČE
>MĚŘÍCÍ PŘÍSTROJE, MULTIMETRY
>ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁL
>NAPÁJECÍ A ZÁLOHOVÉ SYSTÉMY
>LED ŽÁROVKY A LED TRUBICE
>LED PÁSKY A SVÍTIDLA
>TOPENÍ, TERMOSTATY
>GPS A GSM
>DOMA, SPORT, ZDRAVÍ
>AKCE, VÝPRODEJ

Objednávka po telefonu? Zavolejte nám 777 338 228, poradíme Vám!

Soubory ke stažení:
>manuály a návody této sekce
>manuály a návody všechny
>celý katalog zboží
>koncový ceník zboží
>všeobecné obchodní podmínky
>formulář k vrácení zboží


Vyhledávání:
 ČESKÉSTAVBY.cz

Lyže Fischer


*
Hledej:
O nás


Vznik DS Technik
Jsme rádi, že jste navštívili naše internetové stránky a proto vás chceme seznámit s dlouholetou historií firmy DS Technik.

V roce 1992  krátce po ,,Sametové revoluci" tři elektroničtí nadšenci začali v malém pronajatém domku podnikat. Vzniklo sdružení fyzických osob pod názvem DS Technik. V počádku se firma zabývala opravou elektronických spotřebičů ( televizorů, videorekordérů, vysavačů atd.). Po ročním provozu, díky poptávce zákazníků, se firma začala zabývat i výrobou - zářivkových předřadníků, elektronických modulů, prořezávačů desénů pneumatik a prodejem  elektronických autodoplňků, zabezpečovacích systémů, rídící a regulační elektroniky.


veletrh Amper - Praha
veletrh Amper - Praha

V roce 1994 byl pronajatý rodinný dům malý, proto se firma přestěhovala do nových a podstatně větších prostor na náměstí ve Velešíně kde firma sídlila do roku 2007. Díky větším prostorám se firma již bez p. Voříška začala zabývat i obchodem jiných výrobků než sama vyráběla. Dnes již máme v sortimenu přes 5000 výrobků a stále sortiment rozšiřujeme. V roce 2005 jsme založili DS Technik s.r.o. se sídlem v Č. Budějovicích, která se zpočátku zabývá výhradně importem a prodejem automatických pohonů vrat PROTECO, kování IBFM, autoalarmů Magicar, Mistral, HIKVISION,Lurecom,Orno,Legendford - Fighter, centrálního zamykání, dálkového ovládání, couvacích radarů, LCD monitorů, kamer, video i audio domovních telefonů a další nabídky elektronických výrobků, automatizace, meření LED žárovky a LED osvětlení.veltrh For Arch - Praha
veltrh For Arch - Praha

Novinkou je zastupování výrobce kvalitných LED žárovek a svítidel LURECOM, které prodáváme pod naši značkou nebo přímo pod značkou výrobce. Širokou nabídku kvalitních a úsporných LED žárovek vedeme skladem a stále doplňujeme nové a nové typy. Již jsme naskladnili nová LED svítidla a další připravujeme pro vnitřní i venkovní instalaci, pro průmyslové objekty, výrobní haly, sklady a kanceláře.  


prodejna v Praze 2  - provoz ukončen, prodejna přestěhována na Českobrodskou 444, Praha 9
prodejna v Praze 2 - provoz ukončen, prodejna přestěhována na Českobrodskou 444, Praha 9

V roce 2007 jsme se přestěhovali do nové budovy v Č. Budějovicích - Litvínovice 209, kde máme možnost zkvalitnit naše služby a lépe se věnovat našim zákazníkům. Díky spuštění nového operačního systému můžeme ihned reagovat na vaše objednávky a zasílat je i do 24 hodin, do vaší objednávky vkládáme číslo balíčku a způsob dodání zboží a další. V nové budově jsme otevřeli novou prodejnu s prodejní plochou 800m2, předváděcí centrum, školící místnost, samostatné velkoobchodní oddělení, malé servisní oddělení atd. Věříme, že novou budovou a také hlavně novým přístupem našich zaměstnanců k zákazníkům zlepšíme kvalitu prodeje a zvýšíme již tak vysokou úroveň služby. Těšíme se na vaši návštěvu na našich stránkách i v našich obchodech a věříme, že přístup našich pracovníků a nabídka služeb vám dá pocit pohodového a korektního nákupu a realizace vašich požadavků.budova dstechnik.cz kde vyřizujeme vaše objednávky
budova dstechnik.cz kde vyřizujeme vaše objednávky

Pro zlepšení kvality prodeje a možnosti většího naskladnění zboží jsme otevřeli novou prodejnu v Českobrodské ulici č. 444, v Praze 9 - Dolních Počernicích. Najdete zde kompletní nabídku zboží, příjemnou a proškolenou obsluhu, možnost poradeství a to hlavně u složitějších elektronických systémů. Zde vám zajištíme i odbornou instalaci systémů a servis u našich spolupracujících, odborných firem. Neváhejte a navštivte nás v nové prodejně.


nová prodejna v Dolních Počernicích - Českobrodská 444, Praha 9
nová prodejna v Dolních Počernicích - Českobrodská 444, Praha 9
*

     © 2004 - 2016 DS technik, Marten & Louis, spol. s r.o. http://www.marten-louis.cz
Připomínky a návrhy zasílejte na czech@marten-louis.cz 45976e1a0cdeca8e8aca14e8a99cec9c